Nieuwjaarsduik in passantenhavenFotoFilm

ZWAAGWESTEINDE – Zondag 1 januari 2012 om 14.00 uur vond in de passantenhaven van Zwaagwesteinde voor de tweede keer in de geschiedenis een nieuwjaarsduik plaats.

Er deden dit jaar ± 55 deelnemers aan mee, dat is ± 20 meer dan vorig jaar.
Ook was er een sneeuwkanon aanwezig, die het geheel in winterse sferen bracht.

Als de deelnemers uit het water kwamen werden ze gehuld in warmhoudfolie en konden ze in het gebouw van de watersportvereniging een warme douche nemen en zich aankleden.

Een aantal deelnemers hadden zich ‘uitgedost’ in een wat vreemde zwemkleding, voor één van deze deelnemers was er een originaliteitsprijs.
Deze prijs werd uitgereikt door Burgemeester A. Aalberts van de gemeente Dantumadiel aan Durk Kobus. Duikers van de brandweer hielden alles goed in de gaten. Na afloop was er voor iedere deelneem(st)er een vaantje en een warme kop snert of mok chocolademelk.

Er was veel publieke belangstelling en de spreekstalmeester deze middag was niemand minder dan Keimpe Venema.

Deze nieuwjaarsduik werd mogelijk gemaakt door: Doarpsbelang, Jongerenraad, Westereender Keaplju en Jongerenwerk.
Een zeer geslaagd evenement, wat volgend jaar zeker voor herhaling vatbaar is.


© Foto’s: Pieter de Vries, film Evert de Vries

 
Meer informatie over dit bericht
Dit bericht is geplaatst op zondag 1 januari 2012 om 19:30 uur.

Dit bericht delen via social media:
Foto's nabestellen?
Heeft u een mooie foto gezien op 112Zwaagwesteinde . NL?

De foto's van de fotograven Pieter en Evert de Vries zijn na te bestellen!

Klik hier voor meer informatie en de tarieven.